Opscheppers14.1

In november verschijnt het eerste nummer van de veertiende jaargang van onze schoolkrant. Zoals verwacht verwijzen heel wat artikels naar het jaarthema. Een kleine enquête bij een honderdtal leerlingen toont aan hoe vaak je jongeren op het internet kan tegenkomen. Een eigen onderzoek van 5HW graaft dieper en bestudeert de rol van de sociale media. Leerlingen van het tweede jaar geven dan weer tips over veilig gebruik van de computer en het internet.

Verder vertelt mevrouw Bollen over haar avonturen in Los Angeles, terwijl de leerlingen van 5BSO hun belevenissen in Bredene beschrijven. We geven de mini-ondernemingen van het vijfde jaar de kans om hun bedrijven voor te stellen, en we zetten een paar mensen in het zonnetje: de klas van de maand, de voetbalploeg van de maand ... en de oud-leerling van de maand die op dit moment in The Voice van Vlaanderen schittert.

Natuurlijk ontbreken de vaste rubrieken niet en wordt het tijdschrift opgesmukt door veel illustraties van onze leerlingen.

Een nieuw nummer.